از فواید خوردن فلفل دلمه ای بیشتر بدایند
۰
فلفل دلمه ای / خشکبار و سبزی خشک فردوس ناب
فلفل دلمه‌ای علاوه بر افزایش طعم غذا خواص زیادی دارد. این سبزیجات پرخاصیت رنگ‌های مختلفی دارند. بنابراین می توانید به بهانه تزیین و زیبا کردن غذاها از خواص بی نظیر آن‌ها نیز استفاده کنید. به هر بهانه ای که می توانید از انواع فلفل دلمه‌ ای استفاده نمایید.
فلفل دلمه ای / خشکبار و سبزی خشک فردوس ناب
فلفل دلمه ای / خشکبار و سبزی خشک فردوس ناب

فلفل دلمه‌ای منبع ویتامین ها

یک فنجان فلفل دلمه‌ ای به اندازه مرکبات ویتامین C دارد. بنابراین گفته می شود که فلفل دلمه‌ ای ها غنی از ویتامین C هستند. یک عدد فلفل دلمه‌ ای سبز متوسط بیش از 100 درصد نیاز روزانه به این ویتامین را تأمین می کند. فلفل دلمه‌ای سبز همچنین غنی از بتاکاروتن است. اما میزان این آنتی اکسیدان در فلفل دلمه‌ای قرمز چندین برابر می باشد. لازم به ذکر است که مصرف فلفل دلمه‌ای ها راهی برای افزایش ویتامین B6 و اسیدفولیک بدن است.

شرکت خشکبار و سبزی خشک فردوس ناب؛ تولید کننده مرغوب ترین سبزیجات خشک در سطح خاورمیانه 

فلفل دلمه‌ای و کاهش خطر ابتلا به سرطان

فلفل دلمه‌ای های رنگی غنی از بیوفلاونوئیدها هستند. این رنگدانه ها به پیشگیری از سرطان کمک می کنند. فلفل دلمه‌ای ها همچنین میزان زیادی اسیدفنولیک دارند که از تشکیل نیتروزآمین های سرطان زا ممانعت می کنند. هر چه فلفل دلمه‌ای رنگی تر باشد به این معنا است که میزان استرول گیاهی آن بالاست. این ترکیبات نیز پیش ساز ویتامین D می باشند که از بروز سرطان پیشگیری می کند. این مواد غذایی تأمین کننده لوتئین و زئاکسانتین نیز هستند. این آنتی اکسیدان ها نیز به کاهش خطر دژنراسیون ماکولای چشم کمک می کنند.

فلفل دلمه‌ای ها منبع رنگ و طعم

شما در بازار انواع رنگ‌های مختلف فلفل دلمه‌ای از سبز تا زرد و قرمز را دیده اید. فلفل دلمه‌ ای های کاملاً نرسیده سبز رنگ هستند و هر چه رسیده تر شوند به زرد و قرمز تبدیل می شوند. این سبزیجات به مرور که رسیده تر می شوند شیرین‌تر نیز می شوند. به همین دلیل فلفل دلمه‌ ای قرمز شیرین تر از زردها و زردها نیز شیرین تر از سبزها هستند. این مواد غذایی انواع دیگری نیز دارند که شامل فلفل های موزی هستند. البته فلفل دلمه‌ای نارنجی رنگ نیز زیاد هست.

برای خرید انواع سبزی خشک می توانید به سایت فروشگاهی فردوس ناب مراجعه کرده و در کمترین زمان محصول مورد نظر خود را با بالاترین کیفیت ممکن درب منزل تحویل نمایید.

سبزیجات چندکاره

می توانید فلفل دلمه‌ ای ها را به صورت بخارپز، تفت داده، دلمه، در فر و همچنین به صورت خام در سالادها استفاده کنید. ترکیب این مواد غذایی با سبزیجات دیگر خوشمزه می شود. فلفل دلمه‌ ای ها چربی بسیار اندکی دارند. بخارپز کردن و همچنین تفت دادن آن‌ها باعث کاهش زیاد ویتامین های آن‌ها نمی شود. بنابراین توصیه می شود این مواد غذایی را به هر روشی که دوست دارید تهیه و میل کنید.

پیوندها

برای خرید انواع سبزی خشک می توانید به سایت فروشگاهی فردوس ناب مراجعه کرده و در کمترین زمان محصول مورد نظر خود را با بالاترین کیفیت ممکن درب منزل تحویل نمایید.

#سبزیجات #سبزی خشک #سبزیجات مضر #خواص سبزیجات #ویتامین C #مرکبات #بتاکاروتن #انواع سبزی خشک #سرطان #بیماری #پیشگیری از سرطان #فلفل #فلفل دلمه‌ای #فلفل قرمز  #سایت فروشگاهی فردوس ناب #خرید سبزی #خرید سبزی خشک #سبزی #خشکبار

Source by www.ferdowsnab.com

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X