۱۰ گیاهی که باید در آشپزخانه خود استفاده کنید
۰

10 گیاهانی که باید در آشپزخانه خود استفاده کنید

 

سبزی خشک و خشکبار فردوس ناب dried herbs dried vegetables
سبزی خشک ناب

به نقل از شرکت سبزی خشک و خشکبار فردوس ناب: غذا بدون طعم های بی شمار آن چیست؟ فقط یک انگشت شماری از مواد تشکیل دهنده برای تبدیل ظرف به چیزی فوق العاده کافی است. و گیاهان مناسب ترین تقویت کننده طعم هستند. برخی از پاستا ها، سالاد ها، سبزیجات، سبزیجات، برنج سرخ شده و حتی شیرینی ها و سس ها را بپاشید و آنها می توانند از آن استفاده کنند.

نسخه های جدید بدون تردید بیشتر به دنبال طعم های متمایز خود هستند، اما نسخه های خشک شده خود را بیش از حد هدف، به ویژه هنگامی که تازه در دسترس نیست. و این همه نیست شما همچنین می توانید آنها را برای روغن های طعم استفاده کنید! پس هنگامی که شما صندوق آشپزخانه خود را در انبار نگه دارید، اطمینان حاصل کنید که دستان خود را بر روی طیف وسیعی از گیاهان خشک شده قرار دهید که می توانید در هر فرصتی از آن استفاده کنید. اینجا لیست ما از سبزیجات خشک باید باشد –

 • اورگونو

 • اورنگو سبزی خشک و خشکبار فردوس ناب dried herbs dried vegetables
  سبزی خشک ناب، اورنگو

اکثر ما نمیتوانیم تصور کنیم که ذرت به پیتزا مورد علاقه ما نرسد بدون اینکه پنهان شود. این احتمالا یکی از گیاهانی است که شما دارید و یکی از آن ها باید، مخصوصا اگر شما غذای ایتالیایی را دوست داشته باشید. عطر و طعم تلخ و لیمو از گیاه آن را به خوبی در سس ماکارونی، سالاد و پیتزا ترکیب می شود. این غذا به طور گسترده در غذاهای مدیترانه ای استفاده می شود و بخش خوبی است که طعم های دیگر را در یک ظرف برتری نمی دهد. شما می توانید آن را در پخت و پز روزانه خود را با اضافه کردن آن به نان تست، ساندویچ و حتی سرخ کرده سریع سریع استفاده کنید.

 

 1. آویشن

 2. آویشن سبزی خشک و خشکبار فردوس ناب dried herbs dried vegetables
  سبزی خشک ناب، آویشن

همچنین در تولید پیتزای سوپ و ظروف گوشتی، نسلی از پونه، آویشن نیز به طور گسترده در آشپزی استفاده می شود. طعم قهوه تلخ آن هم شگفت انگیز در کاه و کیک پخته است. این یک عنصر کلیدی در غذای محبوب خاورمیانه به نام زعامت است. این محصول به راحتی در بازار موجود است و به راحتی می تواند برای شش ماه ذخیره شود.

 

 1. رزماری

 2. رزماری، سبزی خشک و خشکبار فردوس ناب dried herbs dried vegetables
  سبزی خشک ناب، رزماری

خاطر ساختن بره کبابی؟ تقریبا ناقص است بدون اضافه کردن رزماری به سینی پخت. اشتباه نخواهد گفت که رزماری و بره یک بازی در آسمان است. سیب زمینی سرخ شده و کدو تنبل نیز با رزماری خوب است. شما می توانید گیاه را در روش های بیشتری از قره قاط استفاده کنید – اضافه کردن آن به شیب سیب زمینی سرخ شده خود، در ساندویچ ها، به عنوان پوسته برای ماهی پان دریایی، و یا حتی به عنوان یک شیرینی در حالی که ساخت کباب ها اگر شما می توانید کل شاخه نگه دارید.

 

 1. سیج

 2. سیج، سبزی خشک و خشکبار فردوس ناب dried herbs dried vegetables
  سبزی خشک ناب

سیج گیاهی است که معمولا در غذاهای ایتالیایی مورد استفاده قرار می گیرد در حالی که ساخت سس کره برای gnocchi. عطر و طعم قوی آن، که کمی تلخ است، در هنگام استفاده از آن در آشپزی، قدرت خود را از دست نمی دهد و به همین ترتیب در حالی که می شود بخار و یا دیگر ظروف پخته شده را اضافه کنید. این هم با گوشت چرب نیز جفت می شود. سعی کنید آن را اضافه کنید در حالی که تردید بیکن صبحانه خود را. شما می توانید آن را به دیگ دسر جوش خود را از سوپ رها کنید، یا آن را در بطری ها برای میان وعده های عمیق سرخ شده نیز بپاشید. هرچه بیشتر تجربه کنید، بیشتر شما کشف خواهید کرد.

جعفری

جعفری سبزی خشک و خشکبار فردوس ناب dried herbs dried vegetables
سبزی خشک ناب

این یک گیاه چند منظوره است، بدون شک در مورد آن. عطر و طعم تلخ آن تقریبا به همه چیز می رسد – پاستا، کاهگل سرخ کرده، ساندویچ، سوپ – شما آن را نام گذاری کنید! اگر مهمانان بیش از حد داشته باشند، می توانید با اضافه کردن جعفری به آن پودرهای کرمی خود را اضافه کنید. سعی کنید آن را کمی در روغن برای آزاد کردن طعم و سپس آن را به مرغ کبابی و یا ماهی بخار اضافه کنید. شما همچنین می توانید آن را با تخم مرغ ضرب و شتم به منظور ساخت املت flavourful.

 

 1. نعنا

 2. سبزی خشک و خشکبار فردوس ناب dried herbs dried vegetables
  سبزی خشک ناب

گیاه معمولی در آشپزخانه هند، نعناع در ساخت بسیاری از کیری ها و کوتاهی استفاده می شود. از آنجا که تازه نعناع همیشه در دسترس نیست، نسخه خشک شده به عنوان یک برکت به شمار می رود. برخی از آنها را در مارینادها، در کره بپزید تا بتوانید به وسیله کره ای، سس ها، قارچ ها، ریتا و سیبزمینی بخورید. عطر و طعم طعم نعناع قوی است، پس از آن عاقلانه استفاده کنید.

 

 1. Kasoori Methi

 2. kasoori methi، سبزی خشک و خشکبار فردوس ناب dried herbs dried vegetables
  سبزی خشک ناب

برگهای Kasorii methi یا شنبلیله یک قابلیت باور نکردنی برای فوری طعم دهنده ها را در ظرف می کنند. این یک عنصر رایج در پخت و پز هند است، که برای غذاهای محبوب مانند مرغ کره و methi aloo اعتبار می شود. حتی اضافه کردن قاشق از آن به دال می تواند طعم فروتن را طعم الهی. برخی از آنها را در حالی که به صورت روزمره کار می کنند، پودر کنید و یا برای خمیر کیک و سبزیجات برای تقویت طعم استفاده کنید.

 1. سبزی ریحان

 2. ریحان، سبزی خشک و خشکبار فردوس ناب dried herbs dried vegetables
  سبزی خشک ناب، ریحان

ریحان شیرین و قهوه ای یک گیاه ضروری در آشپزخانه است زیرا می تواند عجایب زیادی را برای یک دسته از غذاها انجام دهد. در حالی که با ریحان خشک خشک شده، اطمینان حاصل کنید که از ابتدا آن را استفاده کنید تا طعم آن را توسعه دهید. شما همچنین می توانید آن را در روغن کره و آن را به سالاد و سوپ اضافه کنید، یا از آن برای ساخت سس گوجه فرنگی خانگی برای یک ظرف پاستای سریع استفاده کنید. باسیل در آشپزی تایلندی به خوبی کار می کند.

 

 1. سبزی ترخون

 2. ترخون، سبزی خشک و خشکبار فردوس ناب dried herbs dried vegetables
  سبزی خشک ناب، ترخون

گیاه تابستانی فرانسه را می توان با استفاده از دستان خود بر روی نسخه خشک شده در آشپزی روزمره استفاده کرد. جوراب های گیاهی با شیرین و تقریبا وانیلی با تخم مرغ، پنیر، غذاهای دریایی، مرغ و میوه ها بهترین و با عطر و طعم اصلی فرانسوی آشپزی می باشد. آن را در حالی که غذاهای پخته شده، چاشنی، سبزیجات، سوپ و گوشت کبابی استفاده کنید.

 

 1. سبزی شوید

 2. شوید، سبزی خشک و خشکبار فردوس ناب dried herbs dried vegetables
  سبزی خشک ناب، شوید

بگو شوید، و شما بلافاصله از ماهی قزل آلا فکر می کنید. این گیاه ظریف با مزه متمایز آن یک تقویت کننده طعم فوری است. این تیم ها با ماهی ها، سبزیجات تند، میوه ها و کیک های مبتنی بر ماست به خوبی کار می کنند. شما می توانید آن را برای ساخت املت پنیر، ماهی پخته شده، dumplings، ساندویچ و بیشتر استفاده کنید! ب.

میوه های خشک و گیاهان خشک شده و سبزیجات خشک شرکت فردوس ناب نیز برای سلامتی بسیار مفید هستند

 

 به اشتراک گذاشته شده از:
https://food.ndtv.com/food-drinks/10-dried-herbs-you-must-have-in-your-kitchen-cupboard-1439762

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X